37+ Cytaty Na 50 Urodziny

Posted on

37+ Cytaty Na 50 Urodziny. Nauczyłaś się poważnie traktować życie ale nigdy siebie. Na sobie polegaj” „radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, szczęścia przez cale życie” fot.

Cardmaking by jolagg Życzenia urodzinowe Cardmaking
Cardmaking by jolagg Życzenia urodzinowe Cardmaking from www.pinterest.com

Niech uśmiech na twojej twarzy zagości, bo dom twój pełen będzie dziś gości! Dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia pełnego miłości. Każdy dożyć stu lat chce.

Cytaty Jako Zyczenia Urodzinowe Gotowe Teksty, Treść I Slowa.

Baw się, ciesz się, chwytaj chwilę, na imprezie szalej mile. Jeśli nie macie pomysłu na to, co zapisać w kartce urodzinowej, sprawdźcie nasze propozycje. Każdy mijający rok jest kolejnym życiowym etapem, obdarza nas mądrością i doświadczeniem.

I Abyś Zawsze Robiła To, Co Chcesz A Gwiazdy Ci Sprzyjały W Realizacji Swoich Marzeń.

To miejsce nie zostanie przeoczone przez solenizanta! Dla mnie jest to źródło szczęścia i siły z twojego powodu. Cytaty na urodziny mogą dotyczyć zarówno tego wyjątkowego dnia, jak i odnosić się do upływającego czasu.

Życzenia Na 50 Urodziny Poważne.

W dniu urodzin przesyłam życzenia szczęścia, dobrego zdrowia oraz wszelkiej. Oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w życiu zawodowym. Kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie twojemu życiu.”.

Kochany Tatożyj Nie Licząc Wcale Latwciąż Z Rozkoszą Patrz Na Światsiłę Ducha Myśli Nógniech Jak Dotąd Daje Bógzawsze Zdrowy Z Lekarstw Kpiji Rozkosznie Zawsze Śnijniechaj Młodość W Duszy Wreogrzewając Życie Twenajserdeczniejsze Życzeniaz Okazji.

5 w tak pięknym wieku tylko zdrowie najważniejsze i tego ci życzę imię jubilata życzenia na 50. Widzisz, harry, kiedy się dorasta w jednym domu z george'em i fredem to szybko dochodzi się do wniosku, że wszystko jest możliwe, jeżeli tylko nie brak ci tupetu. Nigdy nie kojarzyłem, że to są twoje urodziny.

Na Sobie Polegaj” „Radości W Każdej Sekundzie, Uśmiechu W Każdej Minucie, Pogody W Każdej Godzinie, Szczęścia Przez Cale Życie” Fot.

Niech ci lata płyną wolno, niech się spełnią twe marzenia, niech cię grzeje panna miła. Jeśli nie chcesz być zapomnianym szybko po śmierci, albo zaraz pisz rzeczy warte przeczytania, albo czyń rzeczy warte opisania. Niech każdy twój krok będzie większy niż inne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *